Obstarávanie

náterový materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
490,80
Konečná suma(Bez DPH):
248,33
Zaplatené:
50.59%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44800000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

zatieňovanie skleníkov, oprava drevených altánkov a lavičiek; latex biely: balenie - balenie - 10 kg; počet - 4 ks; funkcia - zatienenie skleníkov ; biela farba (biela maliarska farba, základne krycie vlastnosti, napr. ESMAL): balenie - 25 kg; počet - 4 ks; funkcia - zatienenie skleníkov ; moridlo na drevo (napr. Luxol): odtieň - palisander; balenie - 2,5 lit.; počet - 10 ks; funkcia - moridlo na drevo; riedidlo C 6000: balenie - 4,5 lit.; počet - 1 ks; funkcia - riedenie náterových farieb; riedidlo C 6006: balenie - 9 lit.; počet - 1 ks; funkcia - riedenie náterových farieb; fermež napúšťacia : balenie - 1 lit.; počet - 10 ks; funkcia - ošetrenie dreva; technický benzín: balenie - 5 lit.; počet - 1 ks; funkcia - čistenie, odmasťovanie ; odhrdzovač: balenie - 1 lit.; počet - 3 ks; funkcia - odstraňovanie hrdze; odstraňovač starých náterov: balenie - 1 kg; počet - 3 ks; funkcia - odstránenie náterov

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lucia Rošková R-interiér 3 298,00 20% EUR 7. Apríl 2017 135494

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×