Obstarávanie

Chemikálie a spotrebný materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
445,00
Konečná suma(Bez DPH):
365,36
Zaplatené:
82.1%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33793000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
položka
Množstvo:
4.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Chemikálie a spotrebný materiál na účely vedecko-výskumnej činnosti.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Microtiter plate 96 wells flat bottom ir, Jednotka: ks. , Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 300; Technické vlastnosti: Nα-Benzoyl-DL-arginine p-nitroanilide hydrochloride, Jednotka: g, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Trypsin from porcine pancreas lyophilized powder, bioreagent, activity: 1,000-2,000 BAEE units/mg solid, Jednotka: g, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Trypsin inhibitor from Glycine max (soybean) powder, BioReagent, suitable for cell culture (One mg will inhibit 1.0-3.0 mg of trypsin with activity of approx. 10,000 BAEE units per mg protein.), Jednotka: mg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 438,44 20% EUR 7. Apríl 2017 135439

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×