Obstarávanie

Nákup jazdeného vozidla na zvoz komunálneho odpadu s rotačným systémom lisovania


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technické služby Detva s.r.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
43 300,00
Konečná suma(Bez DPH):
36 083,33
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34137000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kus
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vozidlo na zvoz komunálneho odpadu s rotačným systémom lisovania-jazdené

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Univerzálny vyklápač odpadových nádob, Hodnota / charakteristika: 110 l - 1100 l ; Technické vlastnosti: Monitorovací systém-kamera vzadu, monitor v kabíne vodiča, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kompletná povinná výbava vozidla v zmysle platných noriem a predpisov, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Povinná dokumentácia vozidla -technický preukaz, platná STK a EK, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Motor -emisná norma EURO 4, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Výstražné oranžové svetlo, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Automatická prevodovka, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Klimatizácia, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Vozidlo nesmie byť staršie ako 10 rokov, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Vozidlo určené na zber TKO, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Výkon motora, Jednotka: kW, Minimum: 235, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Objem nadstavby, Jednotka: m3, Minimum: 20, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: počet náprav podvozku, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: počet miest v kabíne, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
REDOX, s.r.o. 1 43 300,00 20% EUR 3. Apríl 2017 134953

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×