Obstarávanie

Akumulátorové batérie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 320,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 585,41
Zaplatené:
68.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31400000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Olovené akumulátory na zabezpečenie prevádzky motorových vozidiel, pracovných strojov a vojenskej techniky.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: údržba , Hodnota / charakteristika: bezúdržbová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1.Akumulátorová batéria dl x š x v - 513x223x223 mm (maximálny rozmer), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 16; Technické vlastnosti: napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12; Technické vlastnosti: kapacita, Jednotka: Ah, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 180; Technické vlastnosti: štartovací prúd, Jednotka: A, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1000; Technické vlastnosti: 2.Akumulátorová batéria dl x š x v - 278x175x190 mm (maximálny rozmer), pravá, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12; Technické vlastnosti: kapacita, Jednotka: Ah, Minimum: 74, Maximum: 80, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: štartovací prúd, Jednotka: A, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 680

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PARAPETROL, a.s. 2 1 902,50 20% EUR 30. Marec 2017 134763

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×