Obstarávanie

Laboratórne prístroje a vybavenie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Saneca Pharmaceuticals a. s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
18 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
8 791,66
Zaplatené:
48.84%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technické vybavenie laboratória

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Magnetické miešadlo so zahrievaním a teplomerom (ako napr.IKA C-MAG HS 7 IKAMAG alebo analogické) s vyhrievaním od 50 do 500°C, s teplotným čidlom, 230 V, 50-1500 otáčok za minútu., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Heating mantle/ohrevne hniezdo na 2000 ml banku, ohrevný výkon 500 W, s regulátorom teploty, maximálna teplota ohrevu 450°C, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Heating mantle/ohrevne hniezdo na 3000 ml banku, ohrevný výkon 700 W, s regulátorom teploty, maximálna teplota ohrevu 450°C, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Heating mantle/ohrevne hniezdo na 5000 ml banku, 800 W, s regulátorom teploty, maximálna teplota ohrevu 450°C, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Laboratórne váhy presnosť merania 0,01 g, váživost do 220 g, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Výrobník ľadu Scotsman ACM 46 AS 24.5 kg/deň, alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Chemická chladnička, teplotný rozsah: min +1 až +10°C, objem: min 285 L, počet políc: min 5ks , odkladací kôš na spodku, certifikována podľa ATEX 94/9/EC, výmenník vnútri chladničky musí byť chránený pred organickými parami a korozívnymi látkami najlepšie zaliatim do plastového obalu, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Lab. Čerpadlo - požadovaný prietok: 1 – 120 ml/min, piestové alebo membránové, chemicky odolné voči rozpúšťadlám, kyselinám a zásadám, Bez obmedzení na množstvo dávkovanej kvapaliny, bývajú totiž aj také čerpadlá, ktoré majú limit na objem vydávkovanej kvapaliny (napr. 1 liter), potom ich treba nanovo nadstaviť, Pripojenie hadičiek o vnútornom priemere cc 3 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Membránova pumpa, finálny tlak 8 mbar, VWR VP820 alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Termostat Julabo 20 l f34-eh, alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Magnetická miešačka M3-D digitálna s keramickou doskou s teplotným čídlom PT1000 a držiakom. Značka M2-D Pro, alebo ekvivalent., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Magnetická miešačka s regulovateľnými otáčkami s nerezovou doskou. Značka M3-D, alebo ekvivalent., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Ultrazvuk s degasérom a vnútorným košom, s nastaviteľným časom a teplotou, výkonom. Značka: bandelin sonorex digital plus, alebo ekvivalent., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 8 10 550,00 20% EUR 29. Marec 2017 134659

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×