Obstarávanie

Kancelársky papier A4


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav normálnej a patologickej fyziológie Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
400,00
Konečná suma(Bez DPH):
158,32
Zaplatené:
39.58%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30197642-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
balíkov
Množstvo:
100.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1). Kancelársky papier A4 ; - Kvalitný matný tlačový papier je určený pre laserové a atramentové tlačiarne, kopírky a faxy. Tento multifunkčný papier predstavuje ideálne riešenie pre každodennú tlač - poznámky, koncepty, kópie súborov, prílohy e-mailu, zápisy z rokovaní, predlohy a dátové listy. Jednotná štruktúra listov umožňuje jasné a ostré výtlačky z akéhokoľvek kancelárskeho zariadenia.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1 balík :, Hodnota / charakteristika: 500 listov; Technické vlastnosti: gramáž :, Hodnota / charakteristika: 80g/m2; Technické vlastnosti: povrch:, Hodnota / charakteristika: matný; Technické vlastnosti: balenie:, Hodnota / charakteristika: 1 krabica = 5 balíkov; Technické vlastnosti: formát :, Hodnota / charakteristika: A4

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1). Kancelársky papier A4, Jednotka: balíkov, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
OFFICE STAR, s.r.o. 9 189,99 20% EUR 29. Marec 2017 134647

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×