Obstarávanie

Priemyselná chémia AQUATEX alebo ekvivalent


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
9 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
5 749,16
Zaplatené:
63.87%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24960000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
bandaska á 25 l
Množstvo:
120.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Priemyselná chémia na čistenie a odmastenie betónového povrchu upraveného stierkou a náterom a upraveného len náterom.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: chémia na čistenie betónového povrchu, Hodnota / charakteristika: vysoká odmasťovacia schopnosť, nepenivá, biologicky odbúrateľná aj v neriedenom stave, vysoká účinnosť pri riedení so studenou vodou cca 10 C, primeraná účinnosť pri riedení 1:100; Technické vlastnosti: chémia na čistenie betónového povrchu, Hodnota / charakteristika: bez nežiadúcich účinkov pre životné prostredie pri obvyklom použití, nepoškodzuje hliník, zinok, nerez, betónové povrchy ošetrené náterom; Technické vlastnosti: chémia na čistenie betónového povrchu, Hodnota / charakteristika: obsahuje inhibítor korózie a kumensulfonát sodný

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: hodnota pH, Jednotka: pH, Minimum: , Maximum: 13, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hustota pri 25 C, Jednotka: g/cm3, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1,01; Technické vlastnosti: viskozita pri 25 C, Jednotka: mPas, Minimum: , Maximum: 9,9, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: obsah organických prchavých organických zlúčenín, Jednotka: %, Minimum: , Maximum: 29,9, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: teplota tuhnutia, Jednotka: stupeň C, Minimum: 0, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: obsah anorganickej alkalickej zložky, Jednotka: %, Minimum: 9-12, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
NOVATO SK, spol. s r.o. 2 6 899,00 20% EUR 28. Marec 2017 134473

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×