Obstarávanie

Medzinárodná osobná doprava


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská technická univerzita v Bratislave, Účelové zariadienia Študentské domovy a jedálne
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
450,00
Konečná suma(Bez DPH):
264,00
Zaplatené:
58.66%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
60140000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
autobus
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nepravidelná osobná autobusová doprava. Podľa presne určenej trasy na základe objednávky s dohodnutým časovým harmonogramom.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Minimálne požiadavky na autobus a jeho vybavenie, Hodnota / charakteristika: Bezpečnostné pásy, výborný technický stav; Technické vlastnosti: Dodávateľ zabezpečí vodičov, ktorí spĺňajú podmienky podľa všeobecne záväzných právnych predpisov na vedenie autobusu, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Dodávateľ zabezpečí a pred jazdou skontroluje vodičov, či nie sú pod vplyvom omamných látok (drog) a pod vplyvom alkoholu, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Dodávateľ zabezpečí oddýchnutých vodičov, ktorí budú mať priateľský prístup, dobré komunikačné schopnosti, prispôsobiví, dochvíľni, výborné vodičské schopnosti, dobrý zdravotný stav, vynikajúcu znalosť cestných a dopravných predpisov, absolvovaný kurz prvej pomoci, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Dodávateľ v prípade poruchy vozidla v čo najkratšom čase zabezpečí náhradné vozidlo rovnakých parametrov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Cena bude obsahovať všetky náklady spojené s cestou tam a späť, vrátane ceny práce vodičov, parkovného, diaľničných známok, pohonných hmôt, stojného a pod., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Vyplatenie bude až po dodaní služieb. Záloha sa neposkytuje. Cena konečná, nemožno navýšiť ( napr. vyšším počtom km), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Termín : , Hodnota / charakteristika: 21. 4. 2017; Technické vlastnosti: Trasa : , Hodnota / charakteristika: Pristavenie autobusu: parkovisko pri Cintoríne v Slávičom údolí, ul. Staré Grunty, oproti výškovej budove RSTV o 7,15 hod.Odchod autobusu: 7,30 hod.; Technické vlastnosti: Trasa pokračovanie:, Hodnota / charakteristika: Trasa: Bratislava (Staré Grunty) – Viedeň, Rakúsko, Stadion Allee 2 a späť, Odchod autobusu z Viedne: 13,00 hod.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: autobus s minimálny počtom miest na sedenie, Jednotka: Počet miest na sedenie, Minimum: 37, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SATUR TRANSPORT a.s. 5 264,00 0% EUR 27. Marec 2017 134386

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×