Obstarávanie

Obstaranie licencií, HW a SW supportu na zariadenie FortiGate 70D


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
6 600,00
Konečná suma(Bez DPH):
4 550,00
Zaplatené:
68.93%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
71356300-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
16.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom obstarávania je obstaranie licencií, HW a SW supportu pre Forti Gate konkrétne model Forti Gate 70D pre verejného obstarávateľa. Zariadenie Forti Gate bolo zakúpené v septembri 2015. Pre správnu funkčnosť zariadenia Forti Gate je nevyhnutné zabezpečiť aktualizáciu firmware, databáz a zabezpečiť podporu výrobcu pre možné technologické chyby a opravy; Objednávateľ požaduje zabezpečenie platnosti licencií, HW a SW podpory na obdobie minimálne do 28.2. 2019.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1.V rámci zabezpečení licencií sa vyžaduje plná kompatibilita so zariadeniami typu FG90D, pravidelná automatická aktualizácia signatúr aplikácii, pravidelná automatická aktualizácia IPS signatúr., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 2. V rámci zabezpečenia HW a SW podpory plná kompatibilita so zariadeniami typu FG90D, výmena zariadenia v prípade HW chyby a riešenie HW a SW technických problémov, asistencia v pracovné dni od 08,00 do 18,00, výmena chybného HW alebo dielov do 5 pracovných dní, dodávka nových SW verzii pre zariadenia, dodávka opravných balíkov., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1.NGFW licencie FC-10-0070D-108-02-24 alebo ekvivalent v minimálne rovnakom rozsahu využitia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: 2.HW a SW podpora FC-10-0070D-311-02-24 alebo ekvivalentná HW a SW podpora v minimálne rovnakom rozsahu, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
TooNet, s. r. o. 2 5 460,00 20% EUR 24. Marec 2017 134290

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×