Obstarávanie

Obstaranie licencií, HW a SW supportu na zariadenie od spoločnosti PALO ALTO


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
14 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
9 958,33
Zaplatené:
69.15%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
71356300-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
12.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom obstarávania je obstaranie licencií, HW a SW supportu pre Palo Alto konkrétne model Palo Alto 500 pre verejného obstarávateľa. Zariadenie Palo Alto bolo zakúpené vo februári 2016. Pre správnu funkčnosť zariadenia Palo Alto je nevyhnutné zabezpečiť aktualizáciu firmware, databáz a zabezpečiť podporu výrobcu pre možné technologické chyby a opravy.; Objednávateľ požaduje zabezpečenie platnosti licencií, HW a SW podpory na obdobie od nadobudnutia účinnosti zmluvy do 11.2. 2018.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1.Dodávka pravidelných automatických aktualizácii signatúr známych hrozieb pre zariadenia Palo Alto 500. Aktualizácie musia umožniť ich použitie priamo v existujúcich bezpečnostných politikách Palo Alto 500. IPS a malware ochrana, heuristická detekcia anomálií – skenovanie portov, DDoS útokov, blokovanie neplatných alebo škodlivých packetov, spyware ochrana, SSL decryption, blokovanie súborov, ochrany pri sťahovaní na webe DNS sinkhole., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 2.Dodávka pravidelných automatických aktualizácii URL signatúr kategórii Palo Alto 500. Aktualizácie musia umožniť ich použitie priamo v existujúcich bezpečnostných politikách Palo Alto 500., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 3.Dodávka HW podpory výrobcu pre zariadenie Palo Alto 500. V rámci podpory sa požaduje výmena zariadenia v prípade HW chyby, dodávka opravných balíkov, nových verzii OS a riešenie technických problémov. Jednoročný prémium support pre PA-500. Jednoročný prémium support pre PA-500 zahrňujúci:1. Asistenciu v pracovné dni od 08:00 do 18:00. 2. Náhradné diely „next business day“. 3. Riešenie kritických chýb. 4. Aktualizácia firmwaru., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1.PAN-PA-500-TP alebo ekvivalentná SW podpora v minimálne rovnakom rozsahu, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: 2.PAN-PA-500-URL4 alebo ekvivalentná SW podpora v minimálne rovnakom rozsahu, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: 3.PAN-SVC-BKLN-500 alebo ekvivalentná HW podpora v minimálne rovnakom rozsahu, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
TooNet, s. r. o. 2 11 950,00 20% EUR 24. Marec 2017 134289

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×