Obstarávanie

Chemikálie na klastrovanie a sekvenáciu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 336,36
Konečná suma(Bez DPH):
2 336,36
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33694000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. HiSeq® Rapid SR Cluster Kit v2, prípadne plnohodnotný ekvivalent umožňujúci klastrovanie vykonať priamo na prístroji HiSeq, čo má za následok výrazné zefektívnenie tohto procesu. Kit je špeciálne dizajnovaný na tvorbu klastrov počas tzv. „ Rapid run“ na prístroji HiSeq 1500 a 2500. Kit musí byť kompatibilný pre tvorbu klastrov na prístroji HiSeq a zároveň s kitom HiSeq® Rapid SBS Kit v2 – HS (50 cyklov) - 1 ks; 2. HiSeq® Rapid SBS Kit v2 – HS (50 cyklov) , prípadne plnohodnotný ekvivalent určený na sekvenáciu knižníc na prístroji HiSeq v tzv. „Rapid run“. Kit obsahuje dostatočné množstvá reagencií potrebných na sekvenáciu 1 „flow cell“ počas minimálne 50 cyklov. Kit musí byť kompatibilný s kitom na prípravu klastrov HiSeq® Rapid SR Cluster Kit v2 - 1 ks; 3. TruSeq® Nano DNA LT Sample Preparation Kit Set A, prípadne plnohodnotný ekvivalent slúžiaci na prípravu DNA knižnice určenej na celogenómové sekvenovanie na prístroji HiSeq 1500. Kit obsahuje tzv. „Sample purification beads“ a reagencie na prípravu 24 DNA knižníc - 1 ks

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GeneTiCA s.r.o. 1 2 336,36 0% EUR 24. Marec 2017 134173

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×