Obstarávanie

Elektrická smažiaca sklopná panva PAEL - 13


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Centrum sociálnych služieb TAU
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 838,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 969,15
Zaplatené:
69.38%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39711400-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Elektrická smažiaca sklopná panva PAEL - 13

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Umiestnenie, Hodnota / charakteristika: voľne stojaca; Technické vlastnosti: Vaňa, Hodnota / charakteristika: liatinová; Technické vlastnosti: Vyklápanie panvy , Hodnota / charakteristika: ručné; Technické vlastnosti: Prevedenie, Hodnota / charakteristika: celonerezové, okrem vane; Technické vlastnosti: Objem nádoby, Hodnota / charakteristika: 35 L; Technické vlastnosti: Menovitý príkon, Hodnota / charakteristika: 6 kW; Technické vlastnosti: Rozmery d x š x v (mm), Hodnota / charakteristika: 1 050 x 840 x 860 mm; Technické vlastnosti: Menovité napätie, Hodnota / charakteristika: 3N ~ 400 V / 50 Hz; Technické vlastnosti: Napájacie napätie, Hodnota / charakteristika: 3 PEN ~ 400 V / 50 Hz; Technické vlastnosti: Istič, Hodnota / charakteristika: 16 A; Technické vlastnosti: Ochrana pred NDN, Hodnota / charakteristika: samočinným odpojením od zdroja; Technické vlastnosti: Druh prostredia, Hodnota / charakteristika: podľa STN 33 0300 čl. 3.1.2; Technické vlastnosti: Rozsah regulácie, Hodnota / charakteristika: 50 - 200 °C; Technické vlastnosti: Stupeň krytia, Hodnota / charakteristika: IP 33; Technické vlastnosti: Výška panvy s otvoreným vekom, Hodnota / charakteristika: 1 725 mm

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Elektrická smažiaca sklopná panva PAEL - 13, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Adam Chabada 3 2 362,99 20% EUR 24. Marec 2017 133974

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×