Obstarávanie

Servis osobného vozidla


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 300,00
Konečná suma(Bez DPH):
968,33
Zaplatené:
74.48%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50112000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Servis osobného vozidla po 175 000 km, vstupná diagnostika, výmena motor. oleja 5W 40, výmena filtrov (olejový a vzduchový), ; výmena turba, prečistenie AGR ventilu a škrtiacej klapky, výmena axiálnych tyčiek a guľových čapov riadenia pred. náprava, výmena zadných tlmičov a dorazov; zadných tlmičov, geometria vozidla, výstupná diagnostika a oprava el. inštalácie vozidla

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: druh vozidla, Hodnota / charakteristika: osobné; Technické vlastnosti: kategória , Hodnota / charakteristika: M1; Technické vlastnosti: palivo, Hodnota / charakteristika: nafta; Technické vlastnosti: výkon motora, Hodnota / charakteristika: 62kW; Technické vlastnosti: karoséria , Hodnota / charakteristika: AF viacúčelová; Technické vlastnosti: rok výroby, Hodnota / charakteristika: 7/2006; Technické vlastnosti: najazdené km, Hodnota / charakteristika: 175 000; Technické vlastnosti: objem motora, Hodnota / charakteristika: 1248 cm3

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: ZFA22300005432740, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
EXPRES AUTO s. r. o. 3 1 162,00 20% EUR 14. Marec 2017 133314

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×