Obstarávanie

Mobilný telefón iPhone 6S alebo ekvivalent


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Kancelária prezidenta SR
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
800,00
Konečná suma(Bez DPH):
800,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
32250000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

mobilné komunikačné zariadenie

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: neblokovaná verzia telefónu, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: rozbalené zariadenia , poškodené balenia, repasované - renovované- reNew , Hodnota / charakteristika: neakceptujeme; Technické vlastnosti: podpora sietí: , Hodnota / charakteristika: GSM/EDGE, UMTS/HSPA+, DC-HSDPA, CDMA EV-DO rev. A, 4G LTE Advanced; Technické vlastnosti: bezdrôtové technológie: , Hodnota / charakteristika: WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, NFC; Technické vlastnosti: Príslušenstvo: , Hodnota / charakteristika: Slúchadlá s ovládaním a mikrofónom , USB napájací adaptér USB kábel pre pripojenie k PC , slovenský návod; Technické vlastnosti: Zariadenia nové zo zárukou v originálnom nepoškodenom balení., Hodnota / charakteristika: Záruka min: 2 roky, Telefóny neblokované. ; Technické vlastnosti: Farba , Hodnota / charakteristika: preferovaná je čierna, môže byť aj iná, ale podmienkou je, aby obidva kusy mobilných telefónov boli rovnakej farby a neboli ružovej farby; Technické vlastnosti: Čítačka odtlačkov , Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Mobilný telefón Apple iPhone 6S/64Gb , ekvivalent , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Operačný systém: iOS, Jednotka: verzia, Minimum: 9.0, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Displej: Retina HD display s uhlopriečkou:, Jednotka: palec, Minimum: 4,7, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Rozlíšenie displeja:, Jednotka: pixel, Minimum: 1334x750, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Fotoaparát, Jednotka: Mpix, Minimum: 12, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hmotnosť mobilného telefónu, Jednotka: g, Minimum: , Maximum: 145, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Vnútorná pamäť , Jednotka: GB, Minimum: 64, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
EKOFIN Prešov, s.r.o. 1 800,00 0% EUR 9. Marec 2017 133011

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×