Obstarávanie

Laboratórne pomôcky a prístroje


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
132,00
Konečná suma(Bez DPH):
91,66
Zaplatené:
69.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
podľa opisu - súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Laboratórny prístroj vhodný na meranie malých objemov kvapalin

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: pol 1. - pH tester (checker)- digitálny ph tester s vymeniteľnou elektródou , vhodný na meranie malých objemov kvapalin , Hodnota / charakteristika: Rozsah merania- 0.00 to 14.00 pH, presnosť merania ±0.2 pH, rozmery-66 x 50 x 25 mm, dĺžka tyče -80/8 mm, hmotnosť - 63 g. V balení sú 2 tužkové batérie 1,5V.; Technické vlastnosti: pol 2. - Iodium potassium iodide solution acc. to Lugol for microscopy , Hodnota / charakteristika: 1liter

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: pH tester (checker), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Iodium potassium iodide solution acc. to Lugol - 1 liter, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lambda Life a.s. 1 110,00 20% EUR 8. Marec 2017 132836

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×