Obstarávanie

Dopravné zariadenia - úzka vodiaca doska


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 450,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 880,00
Zaplatené:
87.19%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34900000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
100.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vodiace dosky usmerňujú premávku v jazdných pruhoch v smere šikmých červených a bielych rovnako širokých pruhov.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Vodiaca doska L82, pravo pravá, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 90; Technické vlastnosti: Vodiaca doska L82, ľavá, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Zloženie, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: plast a fólia; Technické vlastnosti: Plast, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: pružný; Technické vlastnosti: Fólia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: retroreflexná RA2; Technické vlastnosti: Životnosť fólie, Jednotka: rok, Minimum: 7, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Rozmery vodiacej dosky vxš, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 730x150; Technické vlastnosti: Rozmery fólie vxš, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500x125; Technické vlastnosti: Uchytenie, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: pre existujúci vodiaci prah KLEMMFIX; Technické vlastnosti: Kvalita, Jednotka: norma, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: STN EN 12899-1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PLUTKO, s.r.o. 2 3 880,00 0% EUR 9. Marec 2017 132800

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×