Obstarávanie

Kancelárske kreslo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národný onkologický ústav
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
400,00
Konečná suma(Bez DPH):
237,50
Zaplatené:
59.37%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
4.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kancelárske kreslo

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Materiál ekokoža, vizalny vzhľad, Hodnota / charakteristika: viď ptíloha; Technické vlastnosti: Typ mechaniky hojdacia mechanika, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Nosnosť (kg) 150, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Podpierky rúk áno, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Kolesá univerzálne, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Kríž hliníkový, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: pohodlné kreslo čalúnené do ekologickej kože, alebo pružnej fólie s odolnosťou 100 000 cyklov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: výplň čalúnenia je z vysokohustotnej tvarovanej peny, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: ergonómia s jemne tvarovanou bedrovou opierkou, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: kríž s povrchovou úpravou chrómovaním s univerzálnymi kolesami, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: výškové nastavenie pomocou plynového piestu v kovovom puzdre, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: opierky rúk sú kovové s povrchovou úpravou chrómovaním, horná , Hodnota / charakteristika: časť čalúnená v rovnakom materiáli; Technické vlastnosti: celková výška (cm) , Hodnota / charakteristika: 116 - 126; Technické vlastnosti: výška sedadla (cm) , Hodnota / charakteristika: 47 - 57; Technické vlastnosti: hĺbka sedadla (cm) , Hodnota / charakteristika: 51; Technické vlastnosti: šírka sedadla (cm) , Hodnota / charakteristika: 50; Technické vlastnosti: výška operadla (cm) , Hodnota / charakteristika: 73; Technické vlastnosti: Výška područky nad sedadlom(cm) , Hodnota / charakteristika: 21

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo - Nosnosť (kg) 150 - čierna, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BEGA, s.r.o. 4 285,00 20% EUR 8. Marec 2017 132781

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×