Obstarávanie

Kombinovaná chladnička s mrazničkou


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
250,00
Konečná suma(Bez DPH):
166,65
Zaplatené:
66.66%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39711110-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Voľne stojaca chladnička s mrazničkou určená pre uskladnenie biologického materiálu; Kombinovaná chladnička s mrazničkou – minimálne tech. požiadavky; Celkový úžitkový objem: 160-180 litrov, rozdelený v prospech chladiacej časti 115-120 litrov, mraziacej časti 45-50 litrov; Vybavenie: Mechanickým vypínačom, automatickým/manuálnym rozmrazovaním chladiacej časti; Chladiaca časť vybavená: Chladiaci priestor vybavený výškovo nastaviteľnými poličkami, ktoré možno flexibilne prispôsobovať naším potrebám; Mraziaca časť vybavená: Veľký štvorhviezdičkový mraziaci priestor (mrazenie na teplotu -20 st. C); Technické parametre: A+ až A+++; Skladovacia doba pri výpadku el. prúdu: Minimálne 12 hod.; ; Ďalšie špecifikácie: Mraziaci priestor má minimálne 3 šuplíky, dvere bez madla so zabudovaným úchytom

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kombinovaná chladnička s mrazničkou , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ivan Hoferica - LIMAR 3 199,99 20% EUR 27. Február 2017 132141

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×