Obstarávanie

Nová automatická, vysokootačková, odpružená priemyselná práčka


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Zariadenie pre seniorov a domov sociálnych služieb
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
7 128,00
Konečná suma(Bez DPH):
4 583,33
Zaplatené:
64.3%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42716120-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kus
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nová automatická priemyselná práčka na pranie a odstreďovanie bielizne

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: nerezový vnútorný a vonkajší bubon, Hodnota / charakteristika: vyžaduje sa; Technické vlastnosti: nerezový kabinet-predný, vrchný a bočné kryty, Hodnota / charakteristika: vyžaduje sa; Technické vlastnosti: otváranie plniacich dvier na ľavú stravu, Hodnota / charakteristika: vyžaduje sa; Technické vlastnosti: elektronický programátor komunikujúci v slovenskom jazyku, Hodnota / charakteristika: vyžaduje sa; Technické vlastnosti: predné plnenie bielizne, Hodnota / charakteristika: vyžaduje sa

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kapacita práčky (suchá náplň), Jednotka: kg, Minimum: 20, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: otáčky prania, Jednotka: ot/min, Minimum: 50, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: otáčky odstredenia, Jednotka: ot/min, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1080; Technické vlastnosti: Elektrické ohrievanie, Jednotka: kW, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12 kW; Technické vlastnosti: maximálny príkon, Jednotka: kW, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12,75; Technické vlastnosti: G faktor min., Jednotka: min., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 450; Technické vlastnosti: Hlučnosť, Jednotka: B, Minimum: , Maximum: 70, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: šírka práčky, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 890, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: komorová násypka, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Adam Chabada 5 5 500,00 20% EUR 21. Február 2017 131711

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×