Obstarávanie

Obväz elastický fixačný


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
351,76
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141113-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Obväz elastický fixačný krátkoťažný; Obväz elastický fixačný dlhoťažný

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Obväz elastický fixačný krátkoťažný, Hodnota / charakteristika: Elastické ovínadlo s krátkym ťahom cca 80%, vhodné na liečbu ochorení žilového a lymfatického systému u imobilných a mobilných pacientov. ; Technické vlastnosti: Obväz elastický fixačný krátkoťažný, Hodnota / charakteristika: Nízka ťažnosť spôsobuje tuhú kompresiu s vysokým pracovným tlakom a nízkym tlakom v kľude.; Technické vlastnosti: Obväz elastický dlhoťažný, Hodnota / charakteristika: Elastické ovínadlo s ťažnosťou cca 130%, vhodné na ošetrenie poranení pohybového systému a na doliečenie žilového systému na denné použitie.; Technické vlastnosti: Obväz elastický dlhoťažný, Hodnota / charakteristika: Obväz musí vytvárať rovnomerný trvalý tlak, ktorý pôsobí len na povrchové žily, nevytvára rytmické striedanie tlaku.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Obväz elastický fixačný krátkoťažný 10cm x 5m, Jednotka: ks , Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: Obväz elastický fixačný dlhoťažný 8cm x 5m, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40; Technické vlastnosti: Obväz elastický fixačný dlhoťažný 10cm x 5m, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500; Technické vlastnosti: Obväz elastický fixačný dlhoťažný 12cm x 5m, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 300; Technické vlastnosti: Obväz elastický fixačný dlhoťažný 15cm x 5m, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 360

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×