Obstarávanie

Kontrola, diagnostika a servis osobných vozidiel v roku 2017


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 900,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 241,66
Zaplatené:
83.11%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50112200-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
18.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky je vykonanie kontroly, diagnostiky a následného servisu, výmena prevádzkových náplní, filtrov, vyváženie a prezutie sezónnych pneumatík na osobných vozidlách Škoda Fábia, Felícia, Octavia, Peugeot Partner, Fiat Ducato, Renault Kangoo, Clio, Master, Suzuki Gran Vitara objednávateľa.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kontrola a diagnostika, Hodnota / charakteristika: Vykonanie kontroly a diagnostiky vozidiel formou prepojenia riadiacej jednotky vozidiel s príslušným softvérom na stanovenie stavu vozidiel.; Technické vlastnosti: Výmena prevádzkových kvapalín a mazív, Hodnota / charakteristika: Výmena prevádzkových kvapalín a mazív po najazdení stanoveného počtu kilometrov.; Technické vlastnosti: Výmena filtrov, Hodnota / charakteristika: Výmena filtrov po najazdení stanoveného počtu kilometrov.; Technické vlastnosti: Vyváženie a prezutie sezónnych pneumatík, Hodnota / charakteristika: Práce budú vykonávané podľa potreby na pneumatikách a diskoch dodaných objednávateľom.; Technické vlastnosti: Servis, Hodnota / charakteristika: Vykonanie servisu vozidiel na základe výsledkov kontroly a diagnostiky po schválení objednávateľom.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Škoda Fábia, Jednotka: ks, Minimum: 1, Maximum: 2, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Škoda Felícia, Jednotka: ks, Minimum: 2, Maximum: 5, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Škoda Octavia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Peugeot Partner, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Renault Kangoo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Renault Clio, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Suzuki Gran Vitara, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Fiat Ducato, Jednotka: ks, Minimum: 2, Maximum: 4, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Renault Master, Jednotka: ks, Minimum: 1, Maximum: 2, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Pavol Zimmermann ALFA 1 3 890,00 20% EUR 17. Február 2017 131526

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×