Obstarávanie

Servisné prehliadky Mercedes a Man v roku 2017


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
4 166,65
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50114200-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
7.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky je vykonanie časovej a kilometrovej kontroly, diagnostiky a následného servisu, výmeny prevádzkových náplní a mazív a filtrov na nákladných vozidlách Mercedes a MAN objednávateľa.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Časová a kilometrová kontrola, Hodnota / charakteristika: Vykonanie predpísanej kontroly vozidiel po najazdení stanoveného počtu kilometrov alebo po stanovenej časovej lehote (čo nastane skôr).; Technické vlastnosti: Výmena prevádzkových kvapalín a mazív, Hodnota / charakteristika: Výmena prevádzkových kvapalín a mazív po najazdení stanoveného počtu kilometrov.; Technické vlastnosti: Výmena filtrov , Hodnota / charakteristika: Výmena filtrov po najazdení stanoveného počtu kilometrov.; Technické vlastnosti: Diagnostika, Hodnota / charakteristika: Vykonanie diagnostiky vozidiel formou prepojenia riadiacej jednotky vozidiel s príslušným softvérom na stanovenie stavu vozidiel.; Technické vlastnosti: Servis, Hodnota / charakteristika: Vykonanie servisu vozidiel na základe výsledkov diagnostiky po schválení objednávateľom.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Celkový počet vozidiel Man, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Man typ LE 18.280 4x4 BB r.v. 2005, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Celkový počet vozidiel Mercedes na ktorých môže byť kontrola vykonávaná, Jednotka: ks, Minimum: 3, Maximum: 4, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Mercedes 3346 AK typ 932.18 r.v. 2008, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Mercedes 1832 AK typ 932.07 r.v. 2008, Jednotka: ks, Minimum: 1, Maximum: 2, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Mercedes 3341 AK typ 932.18 r.v. 2011, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Mercedes 1836 AK typ 932.07 r.v. 20012, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
AF-CAR, s.r.o. 1 4 999,99 20% EUR 17. Február 2017 131525

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×