Obstarávanie

Brity na snehové radlice-gumené.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 601,00
Zaplatené:
66.7%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
19510000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
16.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Gumené brity na snehové radlice používané na zimnú údržbu ciest pre odstraňovanie nánosov snehu z pozemných komunikácií..

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Konštrukcia - špeciálna oderuvzdorná guma, zalisovaná textilná vložka - elastomer SBR, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Farba, Hodnota / charakteristika: čierna; Technické vlastnosti: Gumený brit Asaloni- tvrdosť, Hodnota / charakteristika: 48 - 53 HRC; Technické vlastnosti: Pevnosť - Asaloni, Hodnota / charakteristika: 900 - 1200 MPa; Technické vlastnosti: Gumený brit SRDS +SRL+ KOBIT - tvrdosť, Hodnota / charakteristika: 83-89 ShA

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Gumený brit so spodným úkosom na radlicu SRDS 3500, rozmer: 40mm x 250mm , Jednotka: sada, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: Gumený brit na radlicu SRL 3500, rozmer: 250mm x 40mm, Jednotka: sada, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Gumený brit na radlicu KOBIT 4200, rozmer: 40mm x 160mm, Jednotka: sada, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Gumený brit na radlicu Asaloni 5000 s osadením, rozmer: 80mm x 250mm, Jednotka: sada, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
RENOP, spol. s r.o. 5 1 601,00 0% EUR 23. Február 2017 131520

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×