Obstarávanie

Pracovná stolička s kruhovou podnožou


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
253,04
Konečná suma(Bez DPH):
131,93
Zaplatené:
52.13%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
3.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Pracovná R-3 alebo ekvivalent s kruhovou podnožou, Hodnota / charakteristika: Sedadlo a operadlo je z dyhovanej lakovanej preglejky. ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Nastaviteľná výška sedenia a vzdialenosti operadla od sedadla.; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Kruhová opora pod nohy s nastaviteľnou výškou.; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Plastový kríž s klzákmi. ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Výška celkom: 108 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Šírka celkom: 60 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Výška sedu nad zemou: 54 - 80 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Šírka sedadla: 39 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Hĺbka sedadla: 44 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Výška operadla: 25,5 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Šírka operadla: 38 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Hmotnosť: 8 kg; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Nosnosť: 120 kg

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Pracovná R-3 alebo ekvivalent s kruhovou podnožou, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BEBA plus s.r.o. 2 158,32 20% EUR 16. Február 2017 131458

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×