Obstarávanie

Laboratórne pomôcky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
549,58
Konečná suma(Bez DPH):
380,83
Zaplatené:
69.29%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38437000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Laboratórne pomôcky pre laboratória

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: UV lampa 366 nm vrátane batérie, Hodnota / charakteristika: napájanie na batériu, vrátane stojana pre UV lampu

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Sterilné plastové pipety, objem 1 ml, kalibrované po 0,1 ml, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: Sterilné plastové pipety, objem 5 ml, kalibrované po 0,1 ml, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: Pinzeta anatomická rovná, na hrotoch zaguľatená, dĺžka 13-14 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Skalpel bruškatý s plochým držadlom, dĺžka čepele 35 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Sterilné platové Petriho misky, priemer 90 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: Sterilné plastové Pasteurové pipety, objem 1 ml, dĺžka 150 mm, Jednotka: ks , Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: UV lampa 366 nm vrátane batérie, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 457,00 20% EUR 13. Február 2017 131121

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×