Obstarávanie

Mikrovlnná rúra


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Obec Zákamenné
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
250,00
Konečná suma(Bez DPH):
159,72
Zaplatené:
63.88%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39700000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Rychlovarné kanvice CONCEPT RK 3030 ; Miikrovlnna rúra SENCOR SMW 1917WH biela

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: rychlovarná kanvica v kombinácií matného nerezu a pastelovej farby slonová kosť, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: rychlovarná kanvica o objeme 1,7 litr., Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: rozmrazovanie, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Mikrovlnná rúra, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Hlučnosť (dB(A), Jednotka: dB(A), Minimum: 48, Maximum: 50, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Objem, Jednotka: l, Minimum: 18, Maximum: 22, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Počet stupňov ohrevu, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Priemer taniera, Jednotka: mm, Minimum: 240, Maximum: 250, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výkon, Jednotka: W, Minimum: 700, Maximum: 800, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výška, Jednotka: cm, Minimum: 26, Maximum: 28, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Šírka, Jednotka: cm, Minimum: 45, Maximum: 47, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hĺbka, Jednotka: cm, Minimum: 30, Maximum: 36, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Rychlovarná kanvica CONCEPT RK 3030, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GASTRO VRÁBEĽ, s.r.o. 5 191,67 20% EUR 8. Február 2017 130633

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×