Obstarávanie

Servisná prehliadka osobného automobilu Škoda Octavia Sedan po ubehnutí 313 500 km


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Štatistický úrad Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
250,00
Konečná suma(Bez DPH):
97,22
Zaplatené:
38.88%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50100000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pravidelná servisná prehliadka osobného automobilu

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kompletné servisné úkony prehliadky motorového vozidla Škoda Octavia Sedan po 313500 km, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kontrola bŕzd a tlmičov, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kontrola osvetlenia vozidla , Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kontrola geometrie, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kontrola ventilátora, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Výmena motorového oleja, Jednotka: l, Minimum: 4, Maximum: 5, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výmena olejového filtra, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Výmena prachového a peľového filtra, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Výmena brzdovej kvapaliny, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: 1, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výmena tlmičov 5 dverí, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Diagnostika, Jednotka: JV, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
A-1 s.r.o. 4 116,67 20% EUR 26. Január 2017 130142

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×