Obstarávanie

Výučba anglického jazyka


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Rada pre vysielanie a retransmisiu
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
10 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
6 800,00
Zaplatené:
68.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
80580000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
hodiny (tech. špecifikácia - údaj maximum)
Množstvo:
400.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Výučba anglického jazyka

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kurz č. 1, Hodnota / charakteristika: Kurz anglického jazyka zameraný na právnickú angličtinu test MOCK EXAM s native speakerom - úroveň C1.1.; Technické vlastnosti: Kurz č. 2, Hodnota / charakteristika: Kurz anglického jazyka zameraný na všeobecnú angličtinu, prípravný kurz na CAE a test MOCK EXAM s native speakerom - úroveň C1.2.; Technické vlastnosti: Kurz č. 3, Hodnota / charakteristika: Kurz anglického jazyka zameraný na obchodnú angličtinu s native speakerom - úroveň B2.1.; Technické vlastnosti: Kurz č. 4, Hodnota / charakteristika: Kurz anglického jazyka zameraný na všeobecnú angličtinu so slovenským slovenským lektorom - úroveň B1.2.; Technické vlastnosti: Požiadavka na lektora kurzu č. 1, Hodnota / charakteristika: lektor pre skupinovú výučbu anglického jazyka, native speaker, vzdelanie právnického + pedagogického smeru, min. 5 rokov praxe s poskytovaním služieb rovnakého charakteru; Technické vlastnosti: Požiadavka na lektora kurzu č. 2, Hodnota / charakteristika: lektor pre skupinovú výučbu anglického jazyka, native speaker, vzdelanie pedagogického smeru, min. 5 rokov praxe s poskytovaním služieb rovnakého charakteru; Technické vlastnosti: Požiadavka na lektora kurzu č. 3, Hodnota / charakteristika: lektor pre skupinovú výučbu anglického jazyka, native speaker, vzdelanie pedagogického smeru, min. 5 rokov praxe s poskytovaním služieb rovnakého charakteru; Technické vlastnosti: Požiadavka na lektora kurzu č. 4, Hodnota / charakteristika: lektor pre skupinovú výučbu anglického jazyka, vzdelanie pedagogického smeru, min. 5 rokov praxe s poskytovaním služieb rovnakého charakteru ; Technické vlastnosti: výučba 1x týždenne po 2 vyučovacie hodiny pre každý kurz , Hodnota / charakteristika: presný čas a dni realizácie budú zadefinované objednávateľom ; Technické vlastnosti: učebné materiály, Hodnota / charakteristika: zabezpečí poskytovateľ služby ; Technické vlastnosti: školiace priestory, Hodnota / charakteristika: v priestoroch objednávateľa

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Výučba anglického jazyka podľa jednotného európskeho referenčného rámca (Common European Framework of Reference for Languages - CEFR) so zameraním na všeobecnú angličtinu, obchodnú angličtinu a právnickú angličtinu. (1 hod. = 45 min.), Jednotka: hodina, Minimum: 300, Maximum: 400, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Obdobie výučby , Jednotka: dátum, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: február až december 2017; Technické vlastnosti: Počet kurzov, Jednotka: kurzy, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Počet študentov, Jednotka: osoby, Minimum: 20, Maximum: 36, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
EDUCATO, s. r. o. 3 6 800,00 0% EUR 25. Január 2017 129990

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×