Obstarávanie

Preprava autobusom pre 26 osôb


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
300,00
Konečná suma(Bez DPH):
191,66
Zaplatené:
63.88%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
60100000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. Preprava osôb autobusom z Nitry do Búču dňa 07.02.2017 a späť z Búču do Nitry dňa 08.02.2017.; 2. Súčasťou prepravy osôb bude aj preprava príručnej batožiny cca 5 kg/osoba.; 3. Prenájom autobusu s vodičom.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Trasa autobusu dňa 07.02.2017, Hodnota / charakteristika: Nitra - Búč; Technické vlastnosti: 1.1. Čas a miesto odchodu z Nitry, Hodnota / charakteristika: o 8.00 hod. z parkoviska pred budovou objednávateľa; Technické vlastnosti: 2. Trasa autobusu dňa 08.02.2017, Hodnota / charakteristika: Búč - Nitra; Technické vlastnosti: 2.1. Predpokladaný čas odchodu z Búču, Hodnota / charakteristika: o 14.00 hod.; Technické vlastnosti: 3. Presné adresy miesta odchodu a príchodu upresní kontaktná osoba objednávateľa., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 4. Požaduje sa, Hodnota / charakteristika: výborný technický stav autobusu, čistý a uprataný, s klimatizáciou a s funkčným vykurovaním; Technické vlastnosti: 5. Vek autobusu , Hodnota / charakteristika: nepresiahne 10 rokov

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Počet prepravovaných osôb, Jednotka: osoba, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 26

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Viliam Turan TURANCAR 2 230,00 20% EUR 19. Január 2017 129744

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×