Obstarávanie

Zabezpečenie leteckej prepravy a cestovného poistenia pre zahraničné pracovné cesty


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
30 182,62
Konečná suma(Bez DPH):
24 410,00
Zaplatené:
80.87%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
60400000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
64.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Zabezpečovanie leteniek a služieb súvisiacich s prepravou osôb na základe samostatných písomných (e-mailových) objednávok Objednávateľa, v predpokladanom množstve 64 leteniek spolu s cestovným poistením.; Zabezpečenie leteckých dopravných služieb pre potreby Objednávateľa v rámci Európy. Súčasťou zákazky je aj zabezpečenie cestovného poistenia cestujúcich, online check-in a odoslanie elektronických lístkov ku každej letenke Objednávateľovi na kontaktný e-mail. Presné dátumy, časy a mená cestujúcich budú upresnené vždy v samostatnej e-mailovej objednávke.; Objednávateľ požaduje zabezpečiť vyhľadávanie optimálneho a najlacnejšieho leteckého spojenia, prieskumom ponúk všetkých leteckých spoločností (prostredníctvom 24 hodinového on-line systému), odporučenie trasy, okamžitú rezerváciu leteniek a služby súvisiace s cestovným poistením osôb.; Podľa požiadaviek Objednávateľa zabezpečiť cestovné poistenie prepravovaných osôb.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Medzinárodné letisko, priamy let, spiatočný let. , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Všetky lety budú požadované v ekonomickej triede. , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Dodávateľ zabezpečí online check-in a odošle objednávateľovi ku každej letenke elektronické lístky., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Spiatočná letenka Viedeň - Brusel, Jednotka: ks, Minimum: 38, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Spiatočná letenka Viedeň - Varšava, Jednotka: ks, Minimum: 4, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Spiatočná letenka Viedeň - Berlín, Jednotka: ks, Minimum: 1, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Spiatočná letenka Viedeň - Malta, Jednotka: ks, Minimum: 8, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Spiatočná letenka Viedeň - Helsinki, Jednotka: ks, Minimum: 4, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Spiatočná letenka Viedeň - Paríž, Jednotka: ks, Minimum: 4, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Spiatočná letenka Viedeň - Londýn, Jednotka: ks, Minimum: 5, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SATUR TRAVEL, a.s. 5 24 410,00 0% EUR 19. Január 2017 129688

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×