Obstarávanie

čistiaci automat na podlahu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Centrum vedecko-technických informácií SR
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
6 770,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 089,58
Zaplatené:
45.63%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42999000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kompletný stroj s príslušenstvom podľašpecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

 Podlahový čistiaci automat s elektrickým pohonom na batériu, pohon musí byť priamo na kolesá

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Funkcia zametania , Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Pohon pojazdu, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: valcová kefa, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: vrátane batérie a zabudovanej nabíjačky, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Súčasťou dodávky stroja je aj náhradná kefa, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: referenčný výrobok- Kärcher B 40 W Bp Pack + R55, Hodnota / charakteristika: verejný obstarávateľ prijme aj ekvivalentný výrobok, ktorý bude spĺňať všetky požadované parametre uvedené v opisnom formulári.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti:  Maximálny podlahový výkon, Jednotka: m2/h, Minimum: 2200, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti:  Pracovná šírka kief, Jednotka: cm, Minimum: 50, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti:  Pracovná šírka odsávania, Jednotka: cm, Minimum: 85, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Prítlačný tlak kief, Jednotka: g/cm3, Minimum: 140, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti:  Nádrž špinavá/čistá voda, Jednotka: liter, Minimum: 40/40, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Kapacita batérie , Jednotka: (Ah), Minimum: 105, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Napätie batérie , Jednotka: V, Minimum: 24, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Yves & Soteco Slovakia, s.r.o. 3 3 707,50 20% EUR 19. Január 2017 129640

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×