Obstarávanie

Spiatočná letenka


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav experimentálnej fyziky SAV
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
726,40
Konečná suma(Bez DPH):
710,00
Zaplatené:
97.74%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
60400000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

preprava zamestnancov; spiatočná letenka; ekonomická/turistická trieda; fakturácia v slovenskom jazyku - elektronicky aj poštou; vystaviť letenku elektronicky; odlet Viedeň 12.2.2017 (cca 17:30 hod.) - prílet Marseille (MRS), France 12.2.2017 (cca 21:05 hod.); odlet Marseille (MRS), France 17.2.2017 (cca 18:50 hod.) - prílet Budapešť Hungary 17.2.2017 (cca 23:00 hod.); prestup tam Mníchov, prestup späť Frankfurt

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Spiatočná letenka Viedeň-Marseille-Budapešť, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GLOBAMERICA, s.r.o. 3 710,00 0% EUR 16. Január 2017 129567

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×