Obstarávanie

Upratovacie potreby


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 225,00
Konečná suma(Bez DPH):
375,00
Zaplatené:
30.61%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39713430-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sada
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

upratovanie kancelárií a budov

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1: príkon 1000W, Hodnota / charakteristika: prietok vzduchu 35 l/s; Technické vlastnosti: 1: veľkosť nádoby na nečistoty 15l, Hodnota / charakteristika: sací výkon 270 W; Technické vlastnosti: 1: prívodný kábel 15m, Hodnota / charakteristika: hmotnosť max. 7,7kg; Technické vlastnosti: 1: príslušenstvo, Hodnota / charakteristika: sacia hadica komplet, sacia trubica 2 ks., štrbinová hubica, kombinovaná podlahová hubica, malá podl. hubica so štetinami

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. vysávač NILFISK GD 930 s príslušenstvom, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 2. prachové vrecka 15 l do vysávača , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: 3. dvojvedrový upratovací vozík s košom FILMOP ALPHA , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 4. držiak mopu 50cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 5. tyč mopu ALU, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 6. mop vreckový bavlna 50cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Yves & Soteco Slovakia, s.r.o. 3 450,00 20% EUR 17. Január 2017 129559

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×