Obstarávanie

Prístroj na dezinfekciu miestností


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 600,00
Konečná suma(Bez DPH):
4 666,66
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39330000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Automatický rozprašovací prístroj na aerosólovú dezinfekciu miestností.; Dezinfekčný prípravok na báze kyseliny peroctovej.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Mikrobiologická účinnosť: , Hodnota / charakteristika: baktericídna, fungicídna, virucídna, sporicídna.; Technické vlastnosti: Objem dezinfikovaných miestností:, Hodnota / charakteristika: 30 - 500 m3; Technické vlastnosti: Plne automatizovaný proces dezinfekcie vrátane ukončenia procesov, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Odložený štart pre bezpečné opustenie miestnosti, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Prenos informácií o dezinfekcii do počítača prostredníctvom USB kľúča, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Identifikácia miestností, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Jednoduchá a bezpečná manipulácia pri výmene dezinfekčného prostriedku, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Maximálne elektrické napätie:, Hodnota / charakteristika: 240 V; Technické vlastnosti: Jednoduchá a ľahká manipulácia pri prevoze zariadenia po miestnostiach a oddeleniach, Hodnota / charakteristika: Áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Prístroj na aerosólovú dezinfekciu miestností, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VIDRA a spol. s.r.o. 1 5 600,00 20% EUR 29. December 2016 129016

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×