Obstarávanie

konvertibilný notebook


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
790,83
Konečná suma(Bez DPH):
623,40
Zaplatené:
78.82%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30213100-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Konvertibilný notebook s dotykovým displejom kvôli rýchlemu a efektívnemu zaznamenávaniu poznámok, nízkou hmotnosťou kvôli prenositeľnosti, procesorom a operačnou pamäťou umožňujúcou náročne počítačové simulácie a numerické výpočty a SSD diskom s požadovanou pamäťou

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Uhlopriečka displeja, Jednotka: “ (palec), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 13,3; Technické vlastnosti: Frekvencia procesoru, Jednotka: GHz (gigahertz), Minimum: 2,5, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Operačná pamäť, Jednotka: GB (gigabajt), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 16; Technické vlastnosti: SSD úložisko, Jednotka: GB (gigabajt), Minimum: 256, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: g, Minimum: , Maximum: 2000, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Maximálna výdrž batérie, Jednotka: hod., Minimum: 8, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
NETCOM Závodský s.r.o. 3 748,08 20% EUR 27. December 2016 128944

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×