Obstarávanie

Nákup čistiaceho podlahového stroja a vysávača/fúkača lístia, alebo ekvivalentov zariadení za dodržania všetkých požadovaných parametrov, pre zabezpečenie čistiacich prác priestranstiev verejného obstarávateľa.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Hlavné mesto SR Bratislava
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 166,66
Zaplatené:
63.72%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42999100-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celý predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vykonávanie čistiacich a upratovacích prác verejných priestorov.; Nákup menšieho podlahového čistiaceho stroja s vysokým výkonom a ľahkou obsluhou.; Nákup záhradného benzínového motorového vysávača/fúkača lístia.; Verejný obstarávateľ má chodby spoločných priestorov dlhé (55m x 2,5m) a dostatočne široké na údržbu podlahovým čistiacim strojom. Ubytované deti sa zdržujú väčšinou na týchto chodbách, čoho dôsledkom je enormné zašpinenie chodieb. Nákupom čistiaceho stroja sa zlepší kvalita údržby podlahy, častejšia frekvencia údržby ako aj uľahčenie práce upratovačiek.; Motorový vysávač/fúkač bude využívaný na údržbu okolia a prístupových komunikácií. Súčasťou je aj pozemok o rozlohe cca 1 hektár. Tiež bude využívaný na upratovanie v okolí kontajnerového stojiska.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Čistiaci podlahový stroj, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Vysávač/fúkač lístia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Technické vlastnosti čistiaceho stroja:, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: šírka záberu, Jednotka: cm, Minimum: 50, Maximum: 60, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: šírka sacej lišty, Jednotka: cm, Minimum: 50, Maximum: 60, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: napájanie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 24; Technické vlastnosti: obsah nádrže na čistiaci roztok, Jednotka: liter, Minimum: 40, Maximum: 50, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: obsah nádrže na znečistený roztok, Jednotka: liter, Minimum: 40, Maximum: 50, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: plošný výkon, Jednotka: m2/h, Minimum: 1000, Maximum: 1500, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Technické vlastnosti vysávača/fúkača lístia:, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: zdvihový objem, Jednotka: cm3, Minimum: 29, Maximum: 32, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výkon, Jednotka: kW, Minimum: 1, Maximum: 2, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: objem zbernej nádoby, Jednotka: liter, Minimum: 30, Maximum: 40, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Yves & Soteco Slovakia, s.r.o. 3 2 600,00 20% EUR 21. December 2016 128744

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×