Obstarávanie

Nákup chemického posypového materiálu s rozmrazovacou účinnosťou do - 6 °C


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
15 200,00
Konečná suma(Bez DPH):
11 995,00
Zaplatené:
78.91%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34927100-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
tona
Množstvo:
200.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nákup chemického posypového materiálu s rozmrazovacou účinnosťou do - 6°C pre potreby zabezpečenia zimnej údržby vrátane dopravy na konkrétne miesto určenia.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Obsah NaCl:, Hodnota / charakteristika: minimálne 98,5 %; Technické vlastnosti: Nerozpustné látky:, Hodnota / charakteristika: maximálne 0,15 %; Technické vlastnosti: Obsah vody (vlhkosť):, Hodnota / charakteristika: maximálne 0,25 %; Technické vlastnosti: Obsah síranov:, Hodnota / charakteristika: maximálne 0,80 %; Technické vlastnosti: Obsah protispekacej prísady:, Hodnota / charakteristika: minimálne 70 - 100 mg/kg; Technické vlastnosti: Rozmrazovacia účinnosť:, Hodnota / charakteristika: minimálne - 6°C; Technické vlastnosti: Farba:, Hodnota / charakteristika: biela; Technické vlastnosti: Balenie:, Hodnota / charakteristika: voľne ložené

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
K+S Czech Republic a.s. 5 14 394,00 20% EUR 21. December 2016 128646

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×