Obstarávanie

Brity na snehové radlice- oteruvzdorná liatina.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 939,00
Zaplatené:
87.53%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44470000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sada
Množstvo:
15.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Brity z oteruvzdornej liatiny na snehové radlice, používané na zimnú údržbu ciest.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Brity oteruvzdornej liatiny určené pre radlice na odhŕňanie snehu z ciest počas zimnej údržby., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: hrúbka, Jednotka: mm, Minimum: 20, Maximum: 25, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška, Jednotka: mm, Minimum: 190, Maximum: 220, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: 3550, Maximum: 3660, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Počet britov , Jednotka: sada, Minimum: 1, Maximum: 15, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Počet kusov britov v sade, Jednotka: ks, Minimum: 2, Maximum: 4, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: pevnosť , Jednotka: Mpa, Minimum: 900, Maximum: 1200, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hodnota /charakteristika/, tvrdosť /, Jednotka: HRC, Minimum: 48, Maximum: 53, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
RG KOVO s.r.o. 2 3 939,00 0% EUR 21. December 2016 128440

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×