Obstarávanie

Zvislé dopravné značky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
600,00
Konečná suma(Bez DPH):
470,83
Zaplatené:
78.47%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34992200-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
9.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Trvalé dopravné značky na cestu II. triedy .

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: záručná lehota na fóliu, Hodnota / charakteristika: 10 rokov; Technické vlastnosti: ZDZ , Hodnota / charakteristika: podľa normy STN 018020

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: ZDZ -A15- základný rozmer/žlto - zelený retroflexný podklad/, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: ZDZ B31 a 40km/h základný rozmer/žlto -zelený retroflexný podklad/, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: ZDZ IP6 základný rozmer /žlto-zelený retroflexný podklad/, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: ZDZ B31b 40km/h základný rozmer, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: ZDZ E4 150 m /rozmer 500x300 mm/, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
HAKOM, s.r.o. 3 565,00 20% EUR 19. December 2016 128428

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×