Obstarávanie

Kancelársky papier


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská obchodná inšpekcia, ústredný inšpektorát Slovenskej obchodnej inšpekcie so sídlom v Bratislave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
9 552,00
Konečná suma(Bez DPH):
4 625,15
Zaplatené:
48.42%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30197620-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
balenie formát A4
Množstvo:
3000.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

papier do tlačiarenských zariadení (kancelárske laserové a atramentové tlačiarne), formát A4 a A3; papier do rozmnožovacích zariadení (kancelárske laserové a atramentové kopírky), formát A4 a A3; papier na účely vyhotovenia a archivácie písomnej dokumentácie, formát A4 a A3

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Papier musí byť označený niektorou z environmentálnych značiek EU. , Hodnota / charakteristika: Ecolabel, Modrý anjel, Ekologicky šetrný výrobok, ...

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: formát A4, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 297 x 210; Technické vlastnosti: plošná hmotnosť (podľa ISO 536), Jednotka: g/m2, Minimum: 77, Maximum: 83, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hrúbka (podľa ISO 534), Jednotka: nanometer, Minimum: 100, Maximum: 110, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: bielosť CIE (podľa ISO 11475), Jednotka: CIE, Minimum: 143, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: drsnosť (podľa ISO 8791-2), Jednotka: ml/min, Minimum: 150, Maximum: 250, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: opacita (podľa ISO 2471), Jednotka: %, Minimum: 90, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: jas s UV D65 (podľa ISO 2470), Jednotka: %, Minimum: 105, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: tuhosť pozdĺžna MD (podľa ISO 2493), Jednotka: mN, Minimum: 110, Maximum: 140, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: tuhosť priečna CD (podľa ISO 2493), Jednotka: nM, Minimum: 50, Maximum: 70, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: počet hárkov papiera v balení, Jednotka: hárok, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500; Technické vlastnosti: počet kusov balení v kartóne, Jednotka: ks , Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: ročný odber formát A4, Jednotka: balenie 500 hárkov, Minimum: 2 000, Maximum: 3 000, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Xepap, spol. s r.o. 7 5 550,19 20% EUR 16. December 2016 128302

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×