Obstarávanie

Skartovače


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 296,80
Konečná suma(Bez DPH):
3 194,44
Zaplatené:
60.3%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30191400-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
10.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Skartovače pre potreby šifrovanej komunikácie.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Certifikovaný NBÚ + certifikát - stupeň utajenia: , Hodnota / charakteristika: "Tajné" + certifikát; Technické vlastnosti: Stupeň utajenia , Hodnota / charakteristika: DIN 66399: P-5; Technické vlastnosti: Elektronicky riadenú priehľadnú bezpečnostnú záklopku na skartovacom otvore, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Inteligentný riadiaci elektronický prvok indikujúci prevádzkový stav skartovača pomocou rôznych farebných kódov a podsvietených symbolov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Automatický spätný chod a zastavenie stroja v prípade zahltenia papierom, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Elektronická ochrana dverí cez magnetický spínač, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Dvojitá ochrana motora, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Fotobunkou riadené zastavenie a spustenie stroja, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Rezacie hriadele z kvalitnej ocele odolné voči kancelárskym spinkám s doživotnou zárukou (pri správnom používaní), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Vhodný aj na občasné skartovanie plastových kariet, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Kapacita:, Hodnota / charakteristika: minimálne 8 listov papiera/80 g m2; Technické vlastnosti: Rez na útržky: , Hodnota / charakteristika: maximálne 2 x 15 mm; Technické vlastnosti: Tichý a silný motor:, Hodnota / charakteristika: minimálne 390 W/220 V/50 Hz; Technické vlastnosti: Prachuvzdorná prevodová skrinka a trvanlivé prevody, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Kvalitná drevená skrinka na kolieskach s objemom odpadového priestoru , Hodnota / charakteristika: minimálne 35 litrov

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Skartovač, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
DECS CONSULTING, spol. s r.o. 4 3 833,33 20% EUR 19. December 2016 128231

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×