Obstarávanie

Obklad a dlažba


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 600,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 496,66
Zaplatené:
69.35%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44111400-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. Dlažba protišmyková: 60m2; Technické parametre: Rozmer: 198x198 mm; Tolerancia :+-2mm; Hrúbka: 9mm; Farba: svetlo-šedá , béžová; Materiál: keramika; Povrch: matný , reliéfny; Mrazuvzdorná; Trieda odolnosti: PEI 4; Protiklznosť: R12/V4/C; Koeficient trenia – za mokra: μ ≥ 0,6 za sucha: μ ≥ 0,7; Glazovaný keramický obkladový prvok s nasiakavosťou 0,5 – 3 % sk.Blb; Použitie: na podlahu aj stenu; Zvýšená chemická odolnosť; Vzor: priložený obrázok č:1; 2. Obklad: 50m2; Technické parametre: Rozmer: 15x15cm; Tolerancia:+-3mm; Hrúbka: 6mm; Farba: biela; Materiál: keramika; Povrch: lesklý; Použitie: interior; Vzor: Ilustračný obrázok č. 2; 3. Obklad: 25m2; Technické parametre: Rozmer: 15x20cm; Tolerancia:+-3mm; Hrúbka: 6mm; Farba: béžová, bledohnedá, biela; Materiál: keramika; Povrch: lesklý, pololesklý; Použitie: interiér; Vzor: priložený obrázok č:3; 4. Obklad: 200m2; Technické parametre: Rozmer: 20x25cm; Tolerancia:+-3mm; Hrúbka: 7mm; Farba: bledozelená, bledomodrá, bledohnedá; Materiál: keramika; Povrch: lesklý, pololesklý; Použitie: interiér; Vzor: priložený obrázok č:4

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Star Design, s.r.o. 5 2 996,00 20% EUR 14. December 2016 128060

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×