Obstarávanie

Servis, údržba a pravidelné kontroly motorových vozidiel


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národné centrum zdravotníckych informácií
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
11 988,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 741,66
Zaplatené:
31.21%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50100000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
3.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Zabezpečenie pravidelných a nepravidelných servisných úkonov na služobných motorových vozidlách v autorizovanom prípadne neautorizovanom servise vozidiel , u ktorých skončila záručná lehota. Bežné opravy, vrátane opráv pri poistných udalostiach.; 1.1 Popis poskytovaných služieb:; 1.1.1 Mechanické a elektrikárske práce zahŕňajú najmä: ; - servis brzdových systémov; - výmena čelných skiel; - výmena brzdových obložení; - generálne opravy motorov a prevodoviek; - montáž zabezpečovacích zariadení; - nastavenie svetiel; - geometria; - kontrola a výmena olejov, filtrov a mazania; - výmena rozvodových remeňov; - opravy podvozkových častí; - servis a plnenie klimatizácií (oprava, dezinfekcia, údržba systému); - opravy elektroinštalácie, vzduchotlaku, bŕzd; - opravy prevodoviek; - opravy tlmičov; - opravy náprav; - opravy ťažných zariadení vozidiel; - opravy ABS, elektronických systémov ASR, ESP, atď; 1.1.2 Klampiarske a lakovacie práce zahŕňajú najmä: ; - opravy havarovaných automobilov – brúsenie, zváranie, tmelenie, vyklepávanie; - opravy karosérií vozidla; - ošetrenie a konzervácia podvozkových častí a dutín vozidla; - zváranie plastov; - výmena všetkých skiel; - oprava výfukových systémov; - lakovanie; 1.1.3 Pravidelné prehliadky- autorizovaný, príp. neautorizovaný servis (vozidlá, u ktorých skončila záručná lehota); - vykonávanie predpísaných (periodických) servisných technických prehliadok a kontrol predpísaných výrobcom a pravidelných ročných kontrol; - výmena oleja; - výmena vzduchového a palivového filtra; - výmena ozubeného remeňa a vodnej pumpy; 1.1.4 Pneuservis práce zahŕňajú najmä:; - výmena kolies (pneumatík, duší, diskov, ventilov); - oprava defektov, vyváženie, hustenie, likvidácia ojazdených pneumatík a duší; - očistenie, nakonzervovanie, zabalenie, uloženie; - plnenie pneumatík; 1.1.5 Doplnkové služby zahŕňajú najmä:; - zabezpečenie pravidelných technických a emisných kontrol; - dovoz a odvoz klienta do kancelárie; - riešenie poistných udalostí; - v prípade, že sa pokazí motorové vozidlo, dodávateľ zabezpečí odvoz motorového vozidla do servisného strediska dodávateľa na vlastné náklady; - 24 hodinová odťahová služba; - kontrola technického stavu a emisnej kontroly vozidla, vykonanej podľa vyhlášky MDPT SR č. 578/2006 Z.z.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Volkswagen Passat 3c, 2005,1984cm3, Benzín, 110kW, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Škoda Fabia, 2008, 1198cm3, Benzín, 51kW, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Peugeot Partner ou RANCH 7, 2014, 1598cm3, Benzín, 72kW, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Bratislavský kraj , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Synerta Car Service s. r. o. 5 4 490,00 20% EUR 14. December 2016 128056

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×