Obstarávanie

Aktigraf, pulzný oximeter


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
7 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
5 741,66
Zaplatené:
82.02%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38300000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1.) Aktigraf – 8 ks; Hardware: Určený pre nosenie na zápästí; Vhodný pre pediatrických pacientov; Nastaviteľná záznamová frekvencia (min. 50 Hz, 70 Hz, 100 Hz); Pamäť minimálne 0,5 GB; Rozsah akcelerometra +/- 8 G; Tlačidlo pre záznam dohodnutých vlastností; Vodeodolný (minimálne 10 m); Meranie teploty prostredia; ; Svetelný senzor; USB pripojenie; Nabíjacia stanica - min. 2 ks; Software: Grafické rozčlenenie stupňov aktivity (min. 4 rôzne stupne aktivity); Analýza cirkadiálneho rytmu a spánkového režimu; Analýza výkonnostných parametrov športovcov; Podporovaný operačný systém (Windows XP alebo vyšší); Export dát do *.csv; Použitie dát v programe Matlab; 2.) Pulzný oximeter – 3ks; Určený pre nosenie na zápästí; Určený pre dlhodobý monitoring; Pamäť na minimálne 1000 hodín záznamu; Bezdrôtový prenos dát; Výdrž batérie na minimálne 36 hodinový monitoring; Tepová frekvencia - rozsah minimálne 20-300 BPM; Tepová frekvencia - presnosť ± 3 BPM; Saturácia kyslíkom - rozsah 0% - 100%; Saturácia kyslíkom - presnosť ± 2 %; Vyhodnocovcí software (nVision)

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Clinimed, s.r.o. 2 6 890,00 20% EUR 13. December 2016 127961

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×