Obstarávanie

Ochranné a bezpečnostné odevy


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
292,04
Konečná suma(Bez DPH):
250,00
Zaplatené:
85.6%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
35113400-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
počet položiek
Množstvo:
15.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nutné pre dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v laboratóriu

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Dámske nohavice veľkosť 44/170, biele, bavlna, v gramáži 240g/m2, s gumou v páse, 2 vrecká, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Dámske nohavice veľkosť 48/170, biele, bavlna, v gramáži 240g/m2, s gumou v páse, 2 vrecká, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Dámske nohavice veľkosť 50/176, biele, bavlna, v gramáži 240g/m2, s gumou v páse, 2 vrecká, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Dámske nohavice veľkosť 52/170, biele, bavlna, v gramáži 240g/m2, s gumou v páse, 2 vrecká, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Dámske nohavice veľkosť 56/170, biele, bavlna, v gramáži 240g/m2, s gumou v páse, 2 vrecká, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Polokošeľa s krátkym rukávom, biela, bavlna, v gramáži od 200g/m2, veľkosť M, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Polokošeľa s krátkym rukávom, biela, bavlna, v gramáži od 200g/m2, veľkosť L, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Polokošeľa s krátkym rukávom, biela, bavlna, v gramáži od 200g/m2, veľkosť XL, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Dámska obuv zdravotná s plnou špičkou, preklopný remienok na päte, protišmyková antistatická podrážka, zvršok perforovaná koža, kožená výstelka, farba biela, veľkosť 36, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Dámska obuv zdravotná s plnou špičkou, preklopný remienok na päte, protišmyková antistatická podrážka, zvršok perforovaná koža, kožená výstelka, farba biela, veľkosť 38, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Dámska obuv zdravotná s plnou špičkou, preklopný remienok na päte, protišmyková antistatická podrážka, zvršok perforovaná koža, kožená výstelka, farba biela, veľkosť 39, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Dámska obuv zdravotná s plnou špičkou, preklopný remienok na päte, protišmyková antistatická podrážka, zvršok perforovaná koža, kožená výstelka, farba biela, veľkosť 40, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Dámska obuv zdravotná s plnou špičkou, preklopný remienok na päte, protišmyková antistatická podrážka, zvršok perforovaná koža, kožená výstelka, farba biela, veľkosť 41, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Rukavice jednorázové, latex nepudrované, veľkosť M, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Rukavice jednorázové, latex nepudrované, veľkosť L, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ľubica Podolcová ĽUBICA 3 250,00 0% EUR 13. December 2016 127918

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×