Obstarávanie

Vodoinštalačný a zámočnicky materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ekonomická univerzita v Bratislave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
650,00
Konečná suma(Bez DPH):
450,00
Zaplatené:
69.23%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39370000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kpl
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vodoinštalačný a zámočnicky materiál podľa špecifikácie.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: guľový ventil 3/4, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: zámok zadlabávací do dverí 80 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: zámok zadlabávací do dverí 90 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: roksor č.10, 6 m, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 48; Technické vlastnosti: stojanková vodovodná batéria krátke ramienko, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: stojanková vodovodná batéria dlhé ramienko, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: plavákový ventil na WC kombi, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: rezačka na obkladačky, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: ihla na plavákový ventil WC kombi, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: bezpečnostná vložka na dvere, rozmer 8 cm, spolu 6 kľúčov, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
KriMus spol. s r.o. 2 540,00 20% EUR 8. December 2016 127481

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×