Obstarávanie

Práčka s predným plnením


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
480,00
Konečná suma(Bez DPH):
331,94
Zaplatené:
69.15%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42716120-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Tovar bude slúžiť na pranie znečistených laboratórnych odevov a bezpečnostných overalov

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kapacita prania, Hodnota / charakteristika: 8 kg; Technické vlastnosti: Trieda spotreby energie, Hodnota / charakteristika: A+++ 30% o 30% úspornejšia (137 kWh/rok) ako je štandardná hodnota (196 kWh/rok) triedy spotreby A+++ v kategórii 8 kg podľa smernice EU 1061/2010; Technické vlastnosti: spotreba energie:, Hodnota / charakteristika: 137 kWh/rok na základe 220 ​​štandardných pracích cyklov pre bavlnu programov na 60 ° C a 40 ° C pri plnej a polovičnej náplni, a spotreba pri móde s nízkou spotrebou; Technické vlastnosti: Vážená spotreba energie vo vypnutom stave a v režime ponechania v zapnutom stave (stand-by mode): , Hodnota / charakteristika: 0.12 W / 0.43 W; Technické vlastnosti: Vážená spotreba vody: , Hodnota / charakteristika: 9900 litrov/rok na základe 220 ​​štandardných pracích cyklov pre bavlnu programov na 60 ° C a 40 ° C pri plnej a čiastočnej náplni.; Technické vlastnosti: max.počet otáčok, Hodnota / charakteristika: 1200 ot./min; zostatková vlhkosť: 53 %; Technické vlastnosti: hlučnosť prania v dB (A) re 1 pW: 50, Hodnota / charakteristika: hlučnosť odstreďovania v dB (A) re 1 pW: 74; Technické vlastnosti: TouchControl tlačidlá:, Hodnota / charakteristika: štart/pauza s re-load funkciou (možnosť doplnenia bielizne), jednoduché žehlenie, redukcia počtu otáčok/stop plákania; Technické vlastnosti: objem bubna: 63 l, Hodnota / charakteristika: bubon z nehrdzavejúcej ocele, šetrné a intenzívne pranie; Technické vlastnosti: Komfort a bezpečnosť, Hodnota / charakteristika: plniaci otvor s priemerom 32 cm, s uhlom otvárania 165°kovový zámoknový inovatívny zámok; Technické vlastnosti: Komfort a bezpečnosť, Hodnota / charakteristika: veľký LED displej s ukazovateľom priebehu programu, nastavenej teploty, počte otáčok, zobrazenie zostatkového času a nastavenia konca prania až o 24 hod. a odporúčanej náplne; Technické vlastnosti: rozmery (v x š x h):, Hodnota / charakteristika: 84.8 x 59.8 x 59 cm; Technické vlastnosti: Technická špecifikácia, Hodnota / charakteristika: príkon (W) 2300 Wistenie (A) 10 Anapätie (V) 220-240 Vfrekvencia (Hz) 50 Hz; Technické vlastnosti: Technická špecifikácia, Hodnota / charakteristika: aprobačné certifikáty CE, VDEdĺžka prívodného kábla (m) 160,0 cm; Technické vlastnosti: Technická špecifikácia, Hodnota / charakteristika: hmotnosť brutto (kg) 71,000 kgtrieda účinnosti prania Atrieda účinnosti odstreďovania B; Technické vlastnosti: farba spotrebiča, Hodnota / charakteristika: biela

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Práčka s predným plnením, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
WINTEC Slovakia s.r.o. 2 398,33 20% EUR 8. December 2016 127472

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×